Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Spolu
Počet položiek v košíku: 0 Vo vašom košíku je 1 produkt.
Spolu za produkty:
Spolu za doručenie:  Bude určené
Spolu
Pokračovať v nákupe Pokračovať
  • Model 2021 - Bosch
  • Doprava zdarma

elektrobicykel MTB FocusThron 6,8, 625WH gry

Celoodpružený elektrobicykel na duralovom ráme s integrovanou batériou

SkladomTovar je skladom na našej predajni. Pri vytvorení objednávky do 12:00 (pondelok-piatok), bude tovar zákazníkovi odosielaný v najbližší pracovný deň.
Na objednávkuSkladom u dodávateľa. O presnej dostupnosti tovaru sa informujte telefonicky alebo mailom.

4 199,00 €

Logo Quatro pôžičky Logo Quatro pôžičky

Rám

7005 hydroformed aluminium, 3D forging, 130mm F.O.L.D. kinematic, 148x12 mm through axle, internal cable routing, post mount 180 mm

Vidlica
Rock Shox Recon RL, 110x15 mm QR

Tlmič

SR Suntour Edge LOR, 190/45 mm, hardware: 25,0 x 8mm, custom tune
Motor
Bosch Performance CX Gen4, 75 Nm, 250 W
Radenie
Shimano SLX M7100, 12-speed

Prehadzovačka

Shimano SLX M7100, 12-speed

Reťaz

Shimano SLX CN-M7100

Kľuky

FSA CK-320, aluminium
Riadidlá
Aluminium, riserbar, 760mm
Gripy
Focus Sport Ergo
Predstavec
Focus aluminium, 31,8 mm, 60 mm, 17 degree
Sedlo
Proxim W350
Sedlovka
Kindshock E30i, 31,6mm
Brzdy
Shimano BR-MT420, 4 piston
Plášte
Schwalbe Nobby Nic Performance Addix 2.6
Hmotnosť
24,0 kg
Brzdové páky
Shimano BR-MT420
Zdvih
130 mm
Batéria
17,3 Ah/625 Wh
Displej
Bosch Purion

.

Geometria:

SMLXL
Frame size cm40444750
ASize (MM)400440470500
BEffective Top Tube (MM)584603627651
CHead Tube Angle (°)66.866.866.866.8
DEffective Seat Tube Angle (°)74.574.574.574.5
EChainstay (MM)455455455455
FBB Drop (MM)25252525
GHead Tube Length (MM)115130147163
HFork Length (MM)540540540540
IFork Offset (MM)51515151
JWheelbase (MM)1175.41196.312231249.3
KStack (MM)609.7623.5639.1653.8
LReach (MM)415430450470

Napísať recenziu

elektrobicykel MTB FocusThron 6,8, 625WH gry

elektrobicykel MTB FocusThron 6,8, 625WH gry

Celoodpružený elektrobicykel na duralovom ráme s integrovanou batériou